„Życie dzieli się na PRZED i PO GoGirl”

Ola, 33 lata

GoGirl na pewno byłoby użyteczne na obozach wędrownych, np. w górach. Trudno tam o toaletę oraz o odrobinę prywatności. Gdybym miała przy sobie GoGirl, nie musiałabym biegać po lesie i szukać dogodnego miejsca. To byłoby znacznie wygodniejsze. O komforcie psychicznym nie wspominając! 

Magda, 19 lat

Uwielbiam spędzać wakacje w bardzo egzotycznych miejscach. W Azji toaleta oznacza zazwyczaj po prostu zagłębienie w ziemi, nad którym trzeba kucać. Nie jest to ani wygodne, ani higieniczne. Odkąd wypróbowałam urządzenie GoGirl, już się z nim nie rozstaję. Jestem w nim zakochana!

Aleksandra, 44 lata

Nie byłam przekonana na początku do tego produktu. Ale mój ostatni pobyt z mężem na biwaku nad jeziorem, gdzie nie miałam możliwości korzystania ze zdobyczy cywilizacji w postaci WC, totalnie zmienił moje podejście. Następnym razem na pewno zabiorę ze sobą GoGirl.

Barbara, 58 lat

Mogłabym użyć GoGirl, gdy jestem na koncercie i prawdopodobnie w każdym innym miejscu poza domem. Kupiłam dwie sztuki – dla siebie i dla swojej siostry. To działa! Polecam ten produkt każdej swojej koleżance.

Joanna, 31 lat

Używam GoGirl kiedy podróżuję motocyklem. Nie muszę martwić się o toaletę. Mogę po prostu wysiąść na poboczu i sama sobie zorganizować przenośne WC.

Katarzyna, 33 lata

Moja siostra jako lekarz współpracuje ze Światową Organizacją Zdrowia i podróżuje po całym świecie 364 dni w roku do miejsc takich jak Etiopia i Tanzania. Są to miejsca, gdzie namiastkę toalety stanowi po prostu dziura w ziemi. Dlatego myślę, że GoGirl będzie najlepszym prezentem gwiazdkowym, jaki moja siostra otrzyma. Produkt konieczny i wielce pomocny.

Ewa, 40 lat

Korzystanie z GoGirl okazało się łatwiejsze niż myślałam. Za pierwszym razem bałam się, że się zamoczę albo pobrudzę. Mimo moich początkowych obaw było świetnie!

Justyna, 20 lat

Jestem dyplomowaną pielęgniarką, ale moim hobby jest bieganie w maratonach.  GoGirl przydaje mi się bardzo na niektórych treningach, np. w lesie. Dzięki temu mogę uniknąć nieopatrznego przykucnięcia w pokrzywach i poparzenia. Jestem również biegaczką narciarską i kiedy jestem na trasie, nie muszę się bać, że zamrożę swoje dolne partii ciała. Dzięki GoGirl naprawdę łatwiej tego uniknąć.

Anna, 29 lat

Chciałabym podzielić się z Wami moją opinią na temat super produktu GoGirl ! GoGirl wygrałam w konkursie w którym przedstawiłam moją wizję użycia tego lejka i niedługo potem teoria stała się praktyką! W dniu mojego ślubu GoGirl spełnił najśmielsze oczekiwania, nie musiałam martwić się o to że moja piękna suknia ubrudzi się lub zniszczy podczas toalety, wszystko było jak we śnie a chyba o to chodzi w tym wyjątkowym dniu. Dziękuje !!!

Alicja, 26 lat